Термини индивидуалних разговора одељењских старешина и наставника са родитељима у школској 2018/19. години
РАЗРЕДНА НАСТАВА / ОД ПРВОГ ДО ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА /
Име и презиме |
Одељење |
Време предвиђено за индивидуалне раговоре |
Љиљана Николић |
1-1, смена Б |
петак, 3.час |
Гордана Бућић |
1-2, смена Б |
четвртак, 2.час |
Нада Радојичић |
1-3, смена Б |
понедељак, 2.час |
Гордана Никовић |
1-4, смена Б |
среда, 2.час |
Вера Пековић |
2-1, смена А |
понедељак, 3.час |
Невена Милосављевић |
2-2, смена А |
уторак, 4.час |
Милуника Полић |
2-3, смена А |
понедељак, 4.час |
Радомир Радојичић |
2-4, смена А |
понедељак, трећи час |
Милица Николић |
2-5, смена А |
понедељак, 1.час |
Аница Лојаница |
3-1, смена Б |
четвртак, 2.час |
Цмиљана Јанковић |
3-2, смена Б |
среда, 3.час |
Радмила Шуљагић |
3-3, смена Б |
уторак, 3.час |
Зора Стевановић |
3-4, смена Б |
четвртак, 4.час |
Љубинка Мијатовић |
3-5, смена Б |
четвртак, 3.час |
Бојана Меденица |
4-1, смена А |
четвртак, 2.час |
Славица Ристовић |
4-2, смена А |
уторак, 3.час |
Добрила Тешић |
4-3, смена А |
понедељак, 4.час |
Нина Вукић |
4-4, смена А |
четвртак, 3.час |
Мирела Лазић |
4-5, смена А |
понедељак, 5.час |
Биљана Богдановић |
4-6, смена А |
уторак, 2.час |
|
||
Име и презиме |
Одељење |
Време предвиђено за индивидуалне разговоре |
СМЕНА A: |
|
|
Весна Шекељић, српски језик |
7-2 |
уторак, велики одмор |
Јулија Филиповић, српски језик |
8-3 |
уторак, велики одмор |
Владица Родаљевић, српски језик |
четвртак, 2. час |
|
Емина Јеремић-Мићовић, енглески језик |
7-3 |
уторак, 5. час |
Оливера Дробњаковић, енглески језик |
понедељак, велики одмор (А смена) уторак, велики одмор (Б смена) |
|
Јасмина Живадиновић, енглески језик |
понедељак, 6. час |
|
Зорица Николић, ликовна култура |
уторак, 3. час |
|
Миломир Максимовић, историја |
четвртак, 4. час |
|
Ивана Јанковић,грађанско васпитање |
|
петак, 7. час (А смена), четвртак, 7. час (Б смена) |
Госпава Топаловић, географија |
6-2 |
понедељак, 3. час |
Весна Димитријевић, физика |
7-6 |
петак, 2. час |
Иван Жунић, физика |
уторак, 1. час |
|
Небојша Чумић, математика |
среда, 1. час |
|
Оливера Ђокић, математика |
6-5 |
четвртак, 3. час |
Милка Зарић, математика |
уторак, 6. час, среда (А смена), 6. час (Б смена) |
|
Јасна Радосављевић, биологија |
8-6 |
уторак, 4. час |
Милева Рогић,биологија |
среда, 5. час (А смена) петак, 2. час (Б смена) |
|
Александар Милосављевић, ТиО |
5-4 |
уторак, 3. час |
Кристина Ђорђевић-Љубичић, физичко васпитање |
понедељак, велики одмор |
|
Исидора Шиљак, немачки језик |
6-3 |
уторак, 2. час |
Слађана Станојевић, немачки језик |
уторак, 7. час |
|
Ненад Вукајловић, веронаука |
петак, 2. час |
|
Владимир Бановић, веронаука |
понедељак, велики одмор |
|
Александар Димитријевић, цртање, сликање и вајање |
понедељак,5. час |
|
Филип Баралић, цртање, сликање и вајање |
уторак,7.час |
|
Милош Рацић, свакодневни живот у прошлости |
четвртак,5. час |
|
Јасминка Менђан-Павловић, домаћинство |
среда, 6. час |
|
СМЕНА Б: |
||
Биљана Кнежевић, српски језик |
5-1 |
понедељак, 4. час |
Љиљана Јелисавчић, српски језик |
уторак, велики одмор |
|
Марија Буквић, српски језик |
7-4 |
уторак, 2. час |
Јелена Максимовић, енглески језик |
5-5 |
среда, 4. час |
Ивана Јовичић, енглески језик |
7-5 |
понедељак, 3. час |
Данијела Несторовић, енглески језик |
5-2 |
понедељак, 2. час |
Драган Вићентић, ликовна култура |
петак, 4. час |
|
Јасминка Гајић, музичка култура |
понедељак, 3. час |
|
Ања Караклајић, музичка култура |
понедељак, 4. час |
|
Биљана Антонијевић, историја |
среда, 3. час |
|
Стевка Жунић, географија |
7-1 |
четвртак, велики одмор |
Јелена Дејовић, физика |
понедељак, 3. час |
|
Бранко Мићовић, математика |
среда, 2. час |
|
Сaша Јевтовић-Вујовић, математика |
8-5 |
понедељак, 4. час |
Бранка Кремић, биологија |
понедељак, 3. час |
|
Катарина Савић, хемија |
среда, 2. час |
|
Светлана Буквић, хемија |
четвртак, 7. час |
|
Оливера Крстић, ТиО |
уторак, 3. час |
|
Биљана Бојовић, информатика |
петак, велики одмор |
|
Марина Маркићевић, физичко васпитање |
5-2 |
понедељак, 2. час |
Никола Мићевић, физичко васпитање |
8-2 |
четвртак, 3. час |
Ана Иркић, физичко васпитање |
среда, велики одмор |
|
Марина Марјановић, немачки језик |
8-4 |
уторак, 2. час |
Горан Бојовић, информатика |
петак, велики одмор |
|
Горан Максимовић, грађанско васпитање |
четвртак, велики одмор |
10.09.2018. Директор школе
Никола Бацетић