Окружнa такмичењa 2012/2013. године

Веронаука

Православна епархија жичка доделила је грамату за освојено прво место на епархијском такмичењу из веронауке ученицима Марији Поповић (V5), Вери Поповић (VI5) и Петару Петровићу(VII2)

20. 04. 2013. године

На Окружном такмичењу из историје које је одржано  у Чајетини учествовало је деветоро ученика из Прве основне школе. Двоје ученика (Марија Бакић из VII/4 и Огњен Јоксимовић VIII/3) су изборили пласман на републичко такмичење. Честитке свима на изузетном труду и резултатима!

Табеле са резултатима можете погледати на следећем сајту:

14.04. 2013. год

Окружно такмичење из биологије у ОШ" Стари град"

пети разред

13. 04. 2013. год

Окружно такмичење из географије  у ОШ" Мито Игумановић" Косјерић

Такмичење Мислиша 2013. година

Основни ниво такмичења

други  и трећи разред

пети и шести разред

07. 04. 2013. год.

Окружно такмичење из хемије одржано је у ОШ " Алекса Дејовић" у Севојну. Наши ученици су постигли запажене резултате. Честитамо нашим ученицима Марији, Софији, Сари, Миљану, Милану, Бојани  Милици и њиховој наставници Милки!!!

07. 04. 2013. год.

Окружно такмичење из страних језика одржано је у ОШ " Нада Матић"
Сандра Тешовић, ученица 8-1 је освојила прво место на окружном такмичењу из немачког језика  и остварила пласман на републичко такмичење. Честитамо Сандри и њеној наставници Соњи Марковић!
Ученици који су се такмичили из енглеског језика су сјајно представили нашу школу, Сања Недељковић је освојила 3. место, а Дарија Ђокић 4. место и похвалу. И остали учесници су показали висок ниво знања. Честитамо свима!

06.04. 2013. год.

У ОШ" Слободан Секулић" одржано је  Окружно такмичење из математике. Честитамо нашим ученицима и њиховим наставницима и  учитељима!

Прелиминарни резултатаи:

четврти разред

пети разред

16. 03. 2013. год

У ОШ "Петар Лековић" у Пожеги одржано је  Окружно такмичење из физике.  Ученици наше школе постигли су изванредне резултате. Честитамо нашим ученицима и њиховим наставницима!!!

23. 03. 2013.год.

У нашој школи је одржано Окружно  такмичење из информатике и рачунарства. Резултати такмичења:

категорија (V и VI разред)

II категорија (VII и  VIII разред)

Честитке учесницима на постигнутим резултатима!!!