Дечија недеља

Последњи дан Дечје недеље обележио је и пријем првака у Дечји савез. Ученици трећег разреда су их обрадовали приредбом, а другог и четвртог разреда поклонима.

Фотографија корисника Прва Основна Школа Андријаш

На Педагошком факултету, одржана промоција књиге и филма "На крилима младости". учествују и  наши најмлађи. ученици 1-5.

Фотографија корисника Прва Основна Школа Андријаш

Омиљено дечје право - право на игру. Четвртаци у Великом парку.

ПОНОВО РАДИ БИОСКОП

На репертоару био дугометражни цртани филм "Пчелина прича". У одељењима 2-3 и 2-4 тражила се карта више.

Фотографија корисника Прва Основна Школа Андријаш

Старе дечје игре. "Берем,берем грожђе", "Царе, царе, господаре","Ласте проласте", неке су од игара које су ученици трећег разреда учили првачиће. У исто време су наши другари из Качера уживали у старим дечјим играма у најлепшем окружењу - природи.

Фотографија корисника Прва Основна Школа Андријаш

1. и 3. разред - заједнички час физичког васпитања и музичке културе.

Фотографија корисника Прва Основна Школа Андријаш

Традиционални маскенбал поводом обележавања Дана града и Дечје недеље улепшали су и наши предшколци.