ПРОСЛАВА ВЕЛИКОГ ЈУБИЛЕЈА ПРВЕ ОСНОВНЕ ШКОЛЕ- 130 ГОДИНА ОД ОСНИВАЊА

Објављене чланке о нашој школи везане за прославу 130 година од оснивања можете видети на следећим линковима:

Снимак свечане академије АЗБУЧНИК СЕЋАЊА, одржане у великој сали градске скупштине 22.12.2014.
У новом броју часописа Ужичка недеља и Вести објављен је чланак  професорке ликовног Ане Лазић који се односи на изложбу ликовних уметника, бивших ђака наше школе, под називом  „Бивши ђаци с љубављу“.

Велику пажњу ужичке јавности изазвала је манифестација ђака и професора физичке културе наше школе - Спортски дан. Прилажемо чланак Николе Мићевића, професора физичке културе у нашој школи и главног организатора Спортског дана:

У част прославе направљен је лист ученика Прве основне школе АНДРИЈАШ . На линковима можете погледати корице и прочитати садржај часописа
На организованом литерарном конкурсу за ученике млађих разреда  победила је ученица IV1 Анастасија Станковић. Рад се може прочитати на линку Радост мог детињства